MÁ VLASTNÍ ZKUŠENOST S PRODUKTY DR. NONY

16.07.2015 20:56
Před 4 lety mi přišly do cesty produkty Doktorky Nony s vyjímečnou Archeabaktérií. Ze začátku jsem byla hodně skeptická, protože jsem už měla plno zkušeností s jinými produkty, ale vnitřně jsem cítila, že tohle je něco úplně jiného než to, co se na trhu nabízí. Poslechla jsem své pocity a dnes po těch letech užívání jsem za ně neskutečně vděčná nejen já, ale i spousta mých klientů a přátel. 
 
Už předtím jsem pracovala v MLM systému s produkty jiné firmy a naplňovalo mě to, ale vadilo mi zkažené jméno této firmy. Proto jsem si přála, ať mi přijde do cesty něco dalšího a mnohem lepšího. Skrze moji terapeutku jsem dostala pozvání na přednášku paní Danky Balážové. Bylo léto, šílené vedro, váhala, zda mám jít. Ale po přednášce jsem odcházela s velmi příjemným pocitem, s brožurkami Sůl nad zlato a vyplněnou registrací. Zariskovala jsem a koupila jsem si produkty v hodnotě 360 bodů, a tak to začalo.
 

Reverzní reakce - zčernaly mi zuby
 
Než jsem produkty Dr. Nona začala užívat neměla jsem žádné citelné zdravotní potíže. Alespoň jsem si to myslela. O mých zubech jsem vůbec nic netušila. Moje první velká zkušenost byla taková, že mi asi na měsíc zčernaly zuby. Čistila jsem si je *Šampónem na časté použití a *Kvartetem solí, vnitřně jsem brala *Gonseen a *Ravseen. Sama jsem se zalekla, protože jsem myslela, že jsem si zničila zubní sklovinu. Byla to však reverzní reakce, kdy Archeabakteriie našla skrytý problém, o kterém jsem nevěděla a zachránila mi zuby. Možná i před velkými zdravotními problémy.
Nikdy nevíme, co v sobě máme, stejně jako jsem to neveděla ani já. Dr. Nona je v dnešní uspěchané době velká pomoc pro ty, co chtějí žít život naplno ve zdraví, kráse a hojnosti. Jak říkám: „Nona není pro všechny, je jen pro ty, co chtěji uchopit život do svých rukou. Je pro odvážné a vytrvalé!“

 

Produkty Dr. Nona v mém každodenním životě
 
Ráno hned po probuzení vypiji 3-5dcl teplé vody se *Solí. Příchutě střídám, ale nejraději mám sůl Ylang-ylang (to je ta mužská aktivní energie), uvařím si šálek *Gonseenu, vezmu 1 tabletu *Ravseenu nebo *Goldseenu a nachystám si snídani, která obsahuje různé obilné kaše s ovocem, semínky (chia, konopná, sezamová, lněná) a *Chocoseenem na výživu. 
Oběd je klasika - bílkoviny, sacharidy, zelenina a před obědem pravidelně šálek *Gonseenu, který je výborný na očistu po psychické a fyzické zátěži, ale i na dobrou náladu. To potřebujeme téměř všichni. Někdo si dá cigaretku nebo sladkosti, já investuji do čajíku.
Na svačinku si dávám většinou 1/3 nebo 1/2 *Dakseenu. Dodá mi energii, jasnou mysl, zasytí mě, ale hlavně udržuje mé chutě pod kontrolou a je výborný i na hubnutí. 
Na večeři mám většinou více bílkovin, hodně zeleniny a trochu sacharidů (většinou rýži, tu miluji nejvíce). 
Během celého dne popíjím vodu se *Solí, která mi udržuje mé PH v zásaditém stavu, dodává energii a používám ji i jako iontový nápoj před i v průběhu cvičení.
 

Dr. Nona, hubnutí a cvičení
 
Přihlásila jsem se do soutěže na hubnutí, takže jsem asi dva měsíce hodně cvičila. Po každém cvičení se natřu buď *Tělovým mlékem Solaris nebo *Tělovým mlékem a musím říci, že svaly se mi mnohem rychleji regenerují a na druhý den necítím žádnou bolest, i když mi trenér říká, že mě zítra bude bolet vše. I proto na tyto produkty nedám dopustit. 
Samozřejmě pozitivní myšlení, radost, pocit štěští, meditace a dýchání - to  vše je v mém každodenním “Jak být fit” programu.
 

Vyzkoušejte a vytrvejte :-)
 
Produkty Dr. Nona šířím s láskou. Přeji si, aby každý pochopil jejich výjimečnost a genialitu. Je to má vášeň, radost a vnitřní uspokojení, když se lidé mění, uzdravují, chápou souvislosti, jsou šťastnější, zdravější a vitálnější. 
Mé doporučení pro všechny ty, co produkty užíváte - Vytrvejte! I když  budou různé reverzní reakce, výsledek se dostaví po všech stránkách. A ti, co ještě nevyzkoušeli, tak vřele doporučuji! Není nad vlastní zkušenost.”

 

Zpět

Chci DÁREK- 30min konzultace pro zdraví těla i mysli