očista s produkty Dr. Nony

27.10.2012 17:03

Dobrý den, zdravím Vás, Libuško!

Píšu Vám nové zkušenosti s produkty Dr.Nony.

1) Sice je aplikuji jen asi 3 týdny, ale jsem moc spokojená a to i v práci. Přidávám soli kam to jde. Ráno piju na lačno vlažnou vodu se solemi, denně si dávám řídkou pleť.masku s dynamic.krémem přes ni, na oči 3x denně Eye krém. Má zkušenost je ta, že se na to každé ráno vyloženě těším, protože jindy jsem se probouzela celé dopoledne, byla jsem unavená-což mám léta po zánětu jater chronicky, ALE TEĎ:-Dse cítím po umytí obličeje solemi, masce a krémech opravdu skvěle osvěžená. Únava sice během dopoledne opět nastoupí, ale to ráno je prima.


2) Minule jsem měla potíže po parfemaci toaletního papíru-jsem na to citlivá. Aplikovala jsem tam EYE krém a druhý den žádný problém!


3) Trpím alergiemi-teď na podzim obzvláště, když tleje spadané listí.Na imunologii mi dali kortizony ve spreji, ale já je brát nechci, jen v krajní nouzi. Mám večer napuchlé dutiny a špatně se mi spí. Někdy mě probudí to, že se dusím, jak se nemohu nadechnout. Tak jsem začla stříkačkou prolévat ráno i večer Ústní ředěnou vodou. V předklonu, aby se dostal roztok do dutin hódně hluboko..... Měla jsem také váš první pocit:"Už nikdy více!!!!" Myslela jsem , že mi shoří mozek.Asi 5 min.Ale hned první večer jsem dýchala celou noc skvěle a to i po probuzení. Je to už 4 dny a jsem bez dých.potíží, což je fakt pro mne úžasné.

4) Přestala mne svědět kůže , i moji dceru, která používá zatím jen soli vnitřně do sklenky vody pár zrníček a oplachuje si tím několikrát denně obličej.Lejeme to i na pokožku hlavy se stejným efektem.

5) Jediná negetivní reakce je ta, že mne začaly opravdu děsně bolet klouby-zvláště kolena a kyčle. Bolesti jsou tak intenzivní, že se mi špatně chodí a rozhýbáva ze sedu.Připadám si jako babička.Musím si brát Ibalgin, abych fungovala s přijatelnou bolestí.Protože jsem s tímto měla již dlouho předtím problémy, myslím, že se mi to rozjelo právě proto, že tam ten problém je.
CHci vydržet , tak uvidím, obohatím si den tobolkama.

Zpět