Toto je můj příběh, jak to všechno začalo ...

Při vysoké škole jsem byla stále nemocná.  Zvýšené teploty, migrény, slabost, špatné trávení a bolesti klobů. Běhala jsem po doktorech a všude jsem byla zdravá a žádný problém nenašli. Pochopila jsem, že musím převzít své zdraví do svých rukou a začít hledat cesty sama. Prošla jsem si akupunkturou, terapiemi, hledala jsem alternativní  způsoby, jak pomoci mému zdraví všetně úpravy stravy a práci s myslí. Vyzkoušela jsem také spoustu doplňků z bylin, prošla jsem si Raw stravou, makrobiotikou, dělenou stravou, 10-ti denními půsty. To vše mělo na mé zdraví pozitivní vliv a byla jsem za to vděčná.

Jenže...v běžném životě tento stravovací režim nejde vydržet a stěžovalo mi to život a vnitřně jsem se s tím vším prala. Dnes vím, že to pro mě bylo velmi důležité období.

Proto je mou velkou vášní zdravý a aktivní životní styl, vše, co souvisí se zdravím, krásou, hledání souvislostí našich zdravotních problémů a nejen těch, ale i práce s myslí a našimi myšlenkami.

Tyto mé vlastní zkušenosti předávám dál v rámci poradenství pro Ženy, které učím a jsem průvodce, aby si ve stravě našly harmonii, lehkost a ve zdraví a v plné síle  zvládli náročné pracovní a rodinné dny.

Od roku 2010 spolupracuji s firmou D.N.I., jejich produkty používám při své práci a doporučuji klientům na domácí použití. Jsem na pozici " Group director".  Doposud jsem pomohla ve Zlíně více než 400 spokojených klientů a odpřednášela jsem více jak 100 přednášek na téma Archea a produkty Dr. Nona. V současné době působím jako specialistka na výživu ve fitness Kotva - Praha a v estetické ambulanci Zlín AMEM.

Mým posláním je být pro Vás inpirací, možná nápadem, pochopením nebo probuzením a podporou na Vaší cestě za zdravím a aktivním životem.   

Mojí prioritou je spokojenost klienta, kladu důraz na CELOSTNÍ PŘÍSTUP k člověku a na individuální a přátelský přístup. Mým heslem je ZDRAVÍ = BOHATSTVÍ 

S láskou a úctou,  

Libuše Jankůjová