Vaše příběhy

Datum 17.04.2018

Vložil Irenka

Titulek Ze dna zpět na hladinu....

Odpovědět

Motýlí terapii jsem objevila ve chvíli, kdy mne dohnala má minulost, stačilo málo, vše ve mě se sesypalo a já šla k zemi. Nedařilo se mi při nejlepší vůli, zvednout se a začít zase fungovat, doléhalo na mě pár desetiletí potlačených vzpomínek a já, zcela vyčerpaná pochopila, že si musím konečně nechat pomoct. Přišla jsem za Libuškou odevzdaná s tím, že to asi nezabere, ale horší to být nemůže, tak proč ne. Odcházela jsem bohatší o neskutečný zážitek, jež léčil a na dalších terapiích se prohluboval. Nejen, že to fungovalo, ale já se cítila den ode dne lépe a silnější. Libušku jsem si vybrala dle fotografie mezi několika dalšími a vím, že to bylo to nejlepší rozhodnutí. Ona není jen "pracovnice", je opravdu terapeutka se vším, co k tomu patří, včetně pochopení, empatie, lidskosti i tolerance, s níž se mnou pravidelně přetahovala objednaný čas, protože cítila, že to prostě potřebuji. Po 3 měsících se cítím skvěle, mám spoustu energie a neskutečnou chuť do života a k dělání nových věcí. Krom úlevy, zlepšení života a odstranění několika bloků, jimiž mne vybavili již v dětství, jsem získala do svého života i úžasného člověka, který dává svým klientům mnohem více, než si zaplatí.... děkuji Vám, Libuško :-)

Datum 20.10.2016

Vložil Markéta

Titulek Poděkování

Odpovědět

Moc děkuji za to, že jsem Libušku mohla poznat a že s ní mohu pracovat na svém osobním rozvoji :-) Navštěvuji motýlí terapii, začala jsem používat úžasné produkty Dr. Nony, změnila jsem jídelníček a začala jsem chodit běhat. Cítím se šťastná a plná energie a otevírají se mi nová "životní dobrodružství" ... Libuško děkuji a těším se na další terapii;)

Datum 05.08.2015

Vložil Peťa

Titulek Nová dávka energie a chuť do nových věcí

Odpovědět

Děkuji, Libuško :)

A slíbené - co přišlo - krátké, ale ;)

Motýlí terapie u Libušky? Úžasná lehkost bytí, klid, osvobození od strachů - pocit, že vše je jak má...notná dávka energie a chuť do nových věcí....nadhled v každodenním shonu a úsměv na tváři :) Slovy Tomáš Kluse: " Přes všechny pochyby, život je krásný...jsi napojen..." Víc ukáže čas - vždyť není kam spěchat - je krásné být tady a teď... Děkuji

Datum 24.11.2014

Vložil Ludmila, Slavičín

Titulek Poděkování za besedu

Odpovědět

Milá Libuško,

moc Vám děkuji za krásná slova, která dokáží hned člověka pohladit.

Snažím se na sobě pracovat, doufám, že to přinese i nějaké ovoce, jak se říká...

Jsem ráda a děkuji za to, že jsem Vás mohla poznat, přednáška ve Slavičíně byla zajímavá....

Věřím, že se budeme potkávat, neboť chvil strávených s příjemnými lidmi není nikdy dost...jsme na stejné vlně...

Přeji Vám, Libuško, vše dobré v životě, ať kráčíte s lehkostí, úsměvem na tváři a rozdáváte radost kolem sebe...

Příjemné dny

Datum 11.09.2014

Vložil Michaela

Titulek Uvolnění, klid a síla ducha

Odpovědět

Libušku miluji hned z několika důvodů. Ten první je, že se vedle ní cítím natolik uvolněně, že se moje duše otevírá jako veliký bílý leknín na jezeře. Cítím se tak krásně, že mi srdce tancuje samou radostí. Libuška má dar, a to objevit v člověku vnitřní krásu, která se ukrývá v každém z nás a pomoci tam, kde je to zrovna potřeba.

K motýlí terapii jsem se nedostala náhodou. Prožívala jsem těžké období. Období depresí, beznaděje, ztratila jsem chuť žít a nevěděla co dál. Hned po první terapii jsem prozřela a emoce vyplavaly napovrch. Cítila jsem uvolnění a že někde hluboko se mi pohnul těžký balvan a Libuška mi jej pomáhá posunout a shodit ze skály, tak abych zase mohla dýchat. Dnes jsem byla asi na páté terapii a je to stále lepší a lepší. Vrátila se mi chuť do života, našla jsem odpovědi na dlouho hledané otázky a s každou terapií objevuji něco nového. Pokaždé mě napadnou jiné věci, něco lepšího nebo si uvědomím kde jsem udělala chybu, co je potřeba změnit a kde se musím zastavit. Každého z nás trápí jiné věci a tak se výsledky vždy budou lišit. Ale můžu Vám říct milé dámy, že jeden týden bez Libušky je jako mít silné abstinenční příznaky! Doporučuji více než 5 terapií, ideálně 10, protože jen tak zjistíte kdo opravdu jste. Je to to nejmenší, co pro Vaši dušičku můžete udělat a já děkuji za to, že mi v tom pomohla právě Libuška. Děkuji!

Datum 30.08.2014

Vložil Jarča, Zlín

Titulek Uvolnění

Odpovědět

Vzpomínám si na svou první terapii, přišla naprosto nečekaně a hned. Poprvé jsem byla nervózní, ale jen chvíli. Pak jsem se ocitla ve svých myšlenkách. Asi první 3 terapie jsem docela Libušce cukala respektive mé tělo....

MT mi pomáhá k tomu, aby jsem začala jinak přemýšlet a svět je krásnější a krásnější :) Někomu to může přijít jako sci-fi :):D Ale já jsem za ten pocit vděčná. Proto všem doporučuju, VYZKOUŠET!!!:):):)

Datum 07.01.2014

Vložil VERUNKA

Titulek cítím se odvážnější,ženštěji,lehčeji a do koce se lépe stravuji:-)

Odpovědět

"Ahoj Libuško:o)...a všichni lidé kteří čtou tyto řádky...

Libušku jsem navštívila na základě doporučení mého kamaráda,který mi o Libuščině práci řekl,ale tak nějak jsem se k tomu "nedostala"..:o).Ale Boží Prozřetelnost naše cesty spojila a Libuška mi sama nabídla svoji pomocnou ruku a to doslova:o)..Libuška mi hned v úvodu nabídla sklenici soli od Dr.Nony a já byla zvláštně překvapená tím,že se něco takového jako koupelová sůl dá pít,ale pak sem se tomu prostě oddala:o)..

Po vyplnění dotazníku zdraví jsme se vrhli na DOTYKOVOU TERAPIIi a já si rázem připadala jako miminko v peřinkách...ten pocit určitě každý zná,jen si na něj v dospělosti vzpomenout....
Na konci návštěvy sem od Libušky dostala vzorek parfému a samou nedočkavostí na výrobky DR.NONY sem tento parfemovaný ubrousek rozstříhala na několik kousků a každý den vyluhovala ve vodě a vypila..:o)..přítel se mi smál a ale já věděla že má spíš strach z otravy:o).Ale opak byl pravdou bylo mi tak nějak líp...

Po doručení zásilky jsem začala používat výrobky Dr.Nony..Čajík GONSEEN a kapsličky RAVSEEN,tělové mléko SOLARIS a taky kvarteto solí,které teda nemůžu používat jako koupelovou sůl protože nemáme vanu ale o to víc je používám všude jinde...denně vypiji tak 1,5 l,dělá si z roztoku vlasovou a kosmetickou vodu,koupu si v ní nožky a používám ji jako lék na překyselený žaludek když se stane,že sním něco nedobrého..I přecpaný přítel s bolavým žaludkem, který se zprvu cukal mi po chvilce hlásí...."týýýýýýýýjo o hodně lepší..:o)...

PO DOTYKOVÉ TERAPII a DR. NONY se cítím odvážnější,ženštěji,lehčeji a do koce se lépe stravuji a odpouštím si,protože všechno je tu od toho,abychom se učili...S láskou a vděčností zdraví Verča,..:o)"

Datum 29.11.2013

Vložil Alenka

Titulek Děkuji Libuško

Odpovědět

Včera jsem celá unavená, vystresovaná a emočně na bodu mrazu dostala k Libušce na motýlí terapii. Vůbec jsem nevěděla, co očekávat. Libuška mě s láskou přijala, vysvětlila, co se bude dít...a že se děly věci. Při terapii jsem měla velice zajímavé, některé příjemné jiné nepříjemné pocity.Každopádně, jsem se probrala po terapii celá odpočatá, měla jsem pocit bezpečí a klidu. Téměř instantně mě přestala bolet hlava. Při terapii mí Libuška aplikovala něco teď už vím, že to byla Archeabakteri, na mé bolavé koleno. Po cestě domů jsem pěkně promrzla, ale s úžasem jsem doma zjistila, že ošetřované kolínko je pěkně rozpálené a to druhé ne. Teprve až dnes ráno jsem naplno pocítila účinky terapie. Jako mávnutím kouzelného proutku, jsem byla a stále jsem plná energie, měla jsem pocit, jako kdybych dostala infuzi kofeinu...Terapie mě zase vrátila do života. A kolínko je už daleko méně bolavé.Děkuji Ti Libuško a už se těším na naše další setkání.

Datum 24.10.2012

Vložil Klára

Titulek Libuško, děkuji!

Odpovědět

Chtěla bych touto cestou poděkovat Libušce, která mě přivedla na novou cestu životem, za kterou jsem jí nesmírně vděčná. Hlavní věc, kterou jsem si uvědomila je, že nechci život jen žít, ale chci si ho užít. A také to, že člověk na sobě musí neustále pracovat, je to nekonečný proces, který však má své výsledky. Po docházení na motýlí terapie jsem také začala používat produkty od Dr. Nony a jsem s nimi velmi spokojená. Celkově se cítím lépe, jak po psychické, tak i po fyzické stránce. Nejvíce jsem však nadšená z parfému Ruth, který dokáže zázraky a smete všechny Vaše staré voňavky ze stolu.
Libuška je prostě úžasný človek, který svou práci dělá s láskou a radostí a překypuje pozitivní energií. S ní člověk může být opravdu takový, jaký je. Proto můžu Všem její návštěvu jen vřele doporučit. Jestli chcete udělat něco se svým životem a cítit se lépe, začněte hned, není na co čekat :)

Datum 19.08.2012

Vložil svetlos

Titulek zpátky do života..

Odpovědět

Když si to tady vše pročítám nejde mně abych také nepřidal nějakou tu "recenzi" na Libušku Jankůjovou..k Libušce jsem se dostal také zcela náhodně poprvé před necelým rokem kdy jsem byl tehdy asi rok a půl po onkologické léčbě.Můj stav byl i je ve stavu remise,ale když si zpětně vzpomenu když jsem k ní poprvé přišel tak jsem byl na tom hodně špatně psychicky i fyzicky tak,že jsem byl rád že k ní vůbec vyjdu do prvního patra...během té doby jsem vyzkoušel hodně různých alternativních léčeb a produktů,protože mně opravdu nebylo stále nejlíp,ale až u Libušky se mi podařilo to zastavit a obrátit můj zdravotní stav opět směrem k lepšímu.Nevěděl jsem co mám od terapie čekat,ale pamatuju si zpětně že jsem se neskutečně uvolnil,zažil úžasné pocity a dokonce i spánek,že Libuško?Hned po ukončení terapie jsem si vzal na Libušku kontakt a chodil k ní nebo spíš stále docházím na terapie,které jsou pro mě stále vynikající a nikdy mě nezklamali!!pomůžou člověku opravdu po psychické,fyzické i duševní stránce a když k tomu přidám i vynikající produkty dr Nony,ke kterým mě také přivedla,které užívám a vím že stále budu(prostě nejde bez nich být) není co dodat!!!Dnes s odstupem času jsem jí moc vděčný a vždy budu,protože se pomalu ale jistě vracím zase zpátky k věcem které jsem si už myslel že nikdy nebudu moci dělat jak aktivní sport,práci a spoustu dalších aktivit..Takže Vám Libuško za vše moooc děkuji a všem vřele doporučuji její neskutečnou péči!!!